Kelly Preston – americká hollywoodská herečka patří mezi Scientology

Published by jim8521 on

Kelly Preston a John Travolta američtí herci a scientologové

Kelly Prestonová – manželka amerického herece John Travolty přivedla v roce 2010 na svět chlapečka Benjamina v nemocnici na Floridě.

“John, Kelly a jejich dcera Ella Bleu byli po porodu nadšeni a šťastní ze svého nového člena rodiny. Herec John Travolta je známý například z filmu Pomáda (1978) nebo Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994).

Kelly Preston a John Travolta američtí herci a scientologové

Kelly Preston a John Travolta američtí herci a scientologové

John Travolta a jeho manželka Kelly Preston se vzali v roce 1991 a mají spolu dceru Ellu Bleu. Kromě ní měli i syna Jetta, který však 2. ledna 2009 zemřel během dovolené na Bahamách. Jett měl za sebou množství záchvatů, jimiž trpěl od dětství poté, co mu diagnostikovali vzácný Kawasakiho syndrom – zánět stěn krevních cév.

Kelly se narodila 13. října 1962 na Havaji. Po rozvodu rodičů žila s otcem. Často se stěhovali, takže nějakou dobu strávili v Iráku nebo Austrálii. Když žila v Austrálii, zaujala modelingového fotografa, který ji později pomáhal, aby se uchytila jako modelka. Po návratu do Států si modelingem přivydělávala na studia dramatického umění na University of Southern California (USC) a později i na University of California (UCLA).

Kelly Preston – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *