Prozkoumejte docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny od společnosti Dignus, informační systém školky používají zaměstnanci v mateřských školách, jeslích, případně dětských skupinách

Published by Bouchner on

Uvedený docházkový modul od Dignus využijí rodiče, jejich děti i pracovníci. Potřebný online informační systém pro školky, jesle a dětské skupiny se jednoduše ovládá a je spolehlivě ochráněn. Propracovaný Dignus informační systém školky byl vypracován pro zaměstnance školky, jejich zaměstnavatele i rodiče, při výchově svěřených dětí pomáhá k dobré spolupráci mezi rodiči a pedagogy. Systém informuje rodiče, systém je otevřený pro ukládání fotografií a aktuálních zpráv, dají se do něj ukládat fakturační podklady. Rovněž se díky přezkoušenému, ale uživatelsky pochopitelnému modulu může lehce vypočítat školné z podkladů o docházce dětí. Správu, evidenci a žádanky o dovolené jsou jednoduše vedené systémem, jímž je informační systém školky Dignus. Zpracování statistik a sestav pro vedení je další samozřejmostí modulu Dignus.

Ze zákona musí provozovatel MŠ kontrolovat dětskou docházku, docházka dětí se tedy musí evidovat. Vynikající docházkový systém pro školky, jesle a dětské skupiny Dignus splňuje nutnost mít elektronickou registraci dětské docházky dětí s čipy nebo kartami. Dignus zlehčuje práci zaměstnanců, zároveň usnadní zaznamenávání chodu MŠ, jeslí i dětské skupiny. Modul Dignus bude školským pracovníkům před uvedením do praxe ukázán, primární problémy budou vyřešeny, dotazy budou promptně zodpovězeny.

Modul Dignus se stane přítelem i těm, kteří se více přátelí s výchovou dětí než s programy na pc. Program zjednodušuje administrativu na minimum. Školním zařízením anebo skupinám se jednotlivé programy předkládají na míru a zakódované, modul Dignus je chráněn proti přístupu jiných osob než administrátorů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.