Sestavíme vám krby a krbová kamna podle vašeho přání

Published by Bouchner on

Společnost ProfiKrby se zaměřuje na originální krby a jedinečná krbová kamna – profesionální díla budovaná s citem pro jedinečnost, u nichž mají krbové vložky možnosti mnoha kombinací – dle designu, dále podle celkového výkonu a komplexního užití. Parádní krbová vložka Kobok vyplňuje krbová kamna o desetihodinové akumulační době, zároveň plní společenskou a designovou úlohu v každém interiéru.

Výčet detailních položek zahrnuje jak krbové vložky Kobok, užitečné stavební hmoty na krby, na tepelné rozvody, rozličná příslušenství pro krby a jiné doplňkové zboží, prověřená krbová kamna Thorma, ale také sporáky na tuhá paliva, nutné kouřovody s příslušenstvím, nevyjímaje metodiku, správné udržování a veškeré vyčištění krbů. Zaměření firmy je také na čištění komínů. Jednotliví klienti, jež zajímají akumulační krby, krby s akumulačním materiálem kolem krbové vložky, anebo na spalinové trase a plášti krbu, mohou soustředit vodu do akumulační nádrže. Takto zhotovené krby mají energetické zvýhodnění, úspory pocítí domácnosti i okolní prostředí.

Nabídka společnosti nezapomíná na krbová kamna Thorma, praktická krbová kamna Thorma s výměníkem, krbová kamna akumulační, krbová kamna s designem krbu i moderní sporáky na tuhá paliva. Významnou položkou, kterého si nesmírně váží jednotliví zájemci o všechna krbová kamna, krby, krbová kamna Thorma a sporáky na tuhá paliva Thorma, jsou nepostradatelné náhradní části, jako jsou náhradní vyzdívky anebo skla do kamen.

Výkonná krbová vložka by měla být pořízena v součinnosti s těmito parametry: účinnost, průměrný výkon v hodině, dané velikosti sirky dveří s rámem, výška dveří, vyvedení, a ještě navíc průměr kouřovodu. Pro naše zákazníky je nachystána praktická krbová vložka, která se prodává v desítkách vyvedeních. Před samotnou volbou a nákupem se spojte s našimi zkušenými pracovníky, již vědí, jaká krbová vložka by byla nejvhodnější k pořízení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.