Začněte hrát stolní tenis!

Stolní tenis patří k jednomu z nejpopulárnějších sportů, který se na amatérské úrovni provozuje. Ani profesionálů není málo. Společným jmenovatelem všech hráčů tenisu je potřebná výbava. Mít pálku na stolní tenis, která ideálně padne do ruky a podpoří vaše výkony, je naprostou nezbytností.

Malý kulatý, ale potřebný nesmysl

Kromě pálky potřebuje každý stolní tenista i další vybavení. Z logiky věci vyplývá, že bez míčku by se dalo hrát asi těžko. Míčky na stolní tenis se vyrábějí z plastu v několika velikostech. Oficiální velikost míčků, se kterými se hrají profesionální soutěže, je 40 mm, pro rekreační úroveň se používají i o dva milimetry menší. Obecně platí, že čím je míček větší, tím bude lépe ovladatelný a tím pomalejší hra se bude hrát.

Vlastní „pingpongárna“

Pokud jste si stolní tenis opravdu zamilovali, asi vám nebude stačit jít si jednou za léto zapinkat někam na koupaliště či jinam, kde je nějaký ten stůl na stolní tenis k dispozici. Řešení této situace představuje nákup vlastního stolu. Zakoupit si můžete buď vnitřní, nebo venkovní stůl na stolní tenis dle vašich prostorových možností. Nezbytnou součástí výbavy je i síťka na stolní tenis, kterou můžete na stůl instalovat buď v klasickém, nebo celokovovém provedení. Stůl volte tak, aby byl stabilní a odolal při nepříznivých povětrnostních podmínkách.

Sbalte výbavu do batohu a vyrazte hrát

Nyní už víte vše potřebné k tomu, abyste začali se stolním tenisem a vybavili se nutnými potřebami. Z praktického hlediska je velmi vhodné disponovat i nějakým úložným prostorem na vaši novou výbavu. Nechcete přeci, aby se vám nová pálka ihned poškrábala. Existují speciální tašky či sportovní batohy na stolní tenis, do kterých veškeré mobilní vybavení jednoduše uložíte. A čas k zahájení sportovních radovánek nad zeleným stolem nastal právě nyní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name