Scientologický televizní a rozhlasový kanál

V Kalifornském Los Angeles ve Spojených státech amerických bylo uvedeno dne 28. května 2016 uvedeno do provozu Scientologické mediální produkční centrum. Součástí Scientologické mediální produkční centrum je televizní a rozhlasová stanice, která bude svět informovat o tom co je Scientologie a co dělají Scientologové.

Scientologické mediální produkční centrum

Scientologické mediální produkční centrum

Účelem Scientologického mediálního centra je lidem ukázat jak lze rozvinout své osobní schopnosti, jak pozitivně působit na společnost a žít kvalitnější a úspěšnější život.

Životy tisíců lidí jsou ruinovány mnoha kvalitu života snižujícími nebo přímo destruktivními faktory jako jsou například drogy, závislost na alkoholu nebo lécích, neschopnost se vzdělávat, chabá sebedisciplína, neschopnost dosahovat cílů a výsledků ve své profesi a řady dalších. Jednou z mnoha věcí se kterou se lidí co poznají scientologii začínají je komunikační kurz, který pomáhá lidem být příčinou v komunikaci.

Scientologické mediální centrum

Scientologické mediální centrum

Každý kdo není schopen dobře komunikovat se sebou samým a ostatními je do té míry, jak ho jeho neschopnost omezuje neúspěšný. Se vším se ale dá něco udělat, důležité je začít, třeba právě dnes.

Cíl Scientologie:
„Civilizace bez šílenství, bez zločinců a bez válek, kde schopní mohou prosperovat a poctiví lidé mohou mít práva a kde je člověk svobodný, aby mohl dosáhnout nejvyšších stavů existence.“ 

Účelem Scientologického mediálního produkčního centrum je představit široké veřejnosti na všech kontinentech informace o tom co je Scientologie a jak může pomoci všem těm, kteří se chtějí zlepšit a žít lepší život.

KURZY NA ZLEPŠENÍ ŽIVOTA

Díky těmto kurzům na zlepšení života budete vědět, jak uspět ve vztazích, manželství, rodině a v oblasti financí, získáte přesné znalosti jak překonat vzestupy a pády, jak vědět, komu důvěřovat, jak organizovat svůj život, jak dosáhnout své cíle.

Etika a přežití
– zde najdete kurzy, které vám pomohou zlepšit vztah k sobě, lidem kolem sebe a okolí všeobecně. Najdete v nich informace jak rozpoznat komu důvěřovat, jak jednat v různých situacích. Naučíte se sebedůvěru a nebo zákony vytváření porozumění a emocí.

Cíle a účely
– zde najdete kurzy, které pomáhají motivovat sebe a nebo ostatní, naučí vás plánovat a organitovat. Nakjdete v nich rady jak být vůdcem a efektivně dosahovat cílů. Zjistíte jak postupovat krok po kroku k úspěchu.

Přežití a prosperita
– zde najdete kurzy, které vám pomohou překonat situace finančního stresu, vytvořit finanční jistotu a dají vám postupy jak vytvořit prosperitu kdykoliv a kdekoliv.

Manželství
– zde najdete kurzy, které vám dají užitečné rady jak tvořit ve vztahu, co dělat aby i po delší době bylo manželství úspěšné. Najdete v nich pravidla šťastného manželství/partnerství nebo co udělat abych si udržel kvalitní vztah. Také vám pomohou zachránit už upadající manželství.

Děti
– zde najdete kurzy, které vám dají náhled jak připravit vše aby vaše miminko bylo šťastné. Naučíte se jak komunikovat a jednat s dětmi, aby byli vždy vaši najlepší kamarádi. Najdete v nich mnoho rad co stojí za úspěšnou vychovou a naopak za neúspěchem ve výchově.

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name