Kde nakupujete bezlepkové potraviny?

Ráda bych se dozvěděla, kde nakupujete bezlepkové potraviny. Zajímá mě to především proto, že já sama si je nyní musím kupovat. Teprve před pár dny mi můj lékař oznámil, že mám nějaké zdravotní potíže a že bych měla přestat konzumovat jídlo, které obsahuje lepek. Mé zdravotní problémy trvali celkem dost dlouho. Lékaři pořád nevěděli, co mi je způsobuje. Pak na to však přišli a já s tím musím začít něco dělat. Nikdy jsem bezlepkové potraviny nepotřebovala a tak ani nevím, jaké jsou nejlepší.

 V supermarketu se bezlepkové potraviny sehnat dají

V místním supermarketu jsem nějaké bezlepkové potraviny našla. Přijde mi však, že nabídka je značně omezená. Nějaké produkty jsem si tedy zakoupila a musím říct, že mi tedy vůbec nechutnali. Já bych chtěla vyzkoušet i něco jiného a tak Vás tedy prosím o radu. Potřebuji poradit, kde by se daly sehnat nějaké chutné bezlepkové potraviny. Do supermarketu už je koupit určitě nepůjdu.

Na internetu bezlepkové potraviny nabízí hned několik obchodů

Samozřejmě jsem hledala bezlepkové potraviny i na internetu. Tam jsem našla hned několik obchodů, které se přímo na tyto produkty specializují. Sama však nevím, co přesně bych si měla koupit. Proto Vás tedy prosím o radu. Kdo s tím máte zkušenosti, tak mi sem klidně můžete nějaké informace napsat.

 

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name