Kdo ve vašem bydlišti umí postavit komíny?

Nachází se ve městě, kde žijete někdo, kdo umí postavit komíny? V našem městě se bohužel nikdo takový nenachází. Samotného mě to velice překvapilo. Pravdou však je, že v minulosti jsem po ničem takovém nepátral. Byl jsem však velice překvapený, když jsem zjistil, že se v našem městě žádný odborník přes nenachází. Jak je to ve vašem bydlišti?

Proč hledám někoho, kdkomíny o staví komíny?

Protože stavím zděnou chatu a s komíny nemám vůbec žádné zkušenosti. Já tuto konstrukci sám určitě nepostavím a tak si na to musím sehnat nějakého odborníka. Vůbec však netuším na koho bych se měl obrátit. Ptal jsem se svých kamarádů a také kolegů v práci a ti mi neporadili. Všichni totiž bydlí v bytech a chalupy a ani chaty nemají. Nějaké problémy s komíny tudíž nemuseli vůbec řešit.

Snad nějakého odborníka přes komíny nakonec seženu

Toto je vážně dost zapeklitá situace. Já sám komíny nepostavím a zatím jsem nenašel nikoho, kdo by se tomuto oboru věnoval. Snad se na mě nakonec usměje štěstí a já někoho takového najdu. Držte mi tedy palce, protože jinak nevím, co si počnu. Na stavbě mi nyní práce stojí. Dokud nevyřeším problém s komíny, tak nemůžu ve stavbě dál pokračovat. Už aby se vše dodělalo a já mohl na chatě odpočívat.

 

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name