Scientologické mediální centrum bylo otevřeno v Los Angeles

Scientology Media Productions studio - Scientologické mediálně produkční centrum

Scientology Media Productions studio – Scientologické mediálně produkční centrum

Scientologické mediální centrum bylo otevřeno v Los Angeles

Nachází se na legendárním Sunset Boulevard, v srdci Hollywoodu, hned za rohem od ulice L. Ron Hubbard Way. Studio bylo původně založeno v roce 1912, na počátku doby masmediální komunikace. Je nejstarším a nejdéle fungujícím studiem v Hollywoodu. Je to místo, na kterém L. Ron Hubbard dostal v roce 1930 pozvání psát pro Hollywood a studio, kde napsal scénáře pro úspěšné seriály.

Největší propagačními projekt v historii Scientologie je úspěšně doveden do konce. Každý dosažený cíl při budování přes 2 hektarů našich studií přivedl Scientologii blíže k možnosti dosáhnout našimi nejlepšími zprávami miliardy lidí.

Nejdříve byly dokončeny rekonstrukce venkovních prostor na deseti budovách, které tvoří Scientology Media Productions.

V červnu 2015 se začala další fáze projektu “Scientology Media Productions“: technická infrastruktura. Začali se instalovat nejmodernější zařízení do každé oblasti Scientology Media Productions.

Hypermoderní Scientologické televizní studio

Hypermoderní Scientologické televizní studio

To vše exponenciálně zvýšilo dosah Scientologie, protože po otevření dveří Scientology Media Productions se pozvánka ke svobodě dostane doslova ke každému člověku na Zemi.

Scientology Media Productions je světové mediální centrum, které představuje revoluční krok pro celou Scientologii. Má na starosti celou sféru komunikace od tisku, přes rozhlasové a televizní vysílání, svět internetových médií. Studio rozkládající se na více než 2 hektarech v Hollywoodu je vybaveno dvěma zvukotěsnými studiemi a 1,39 hektary výrobních zařízení.

V tomto nejdéle fungujícím studiu v Hollywoodu proběhly hlavní rekonstrukce na celém pět-hektarovém pozemku. Příslušející stavby (více než 10 budov) a celé studio je vybudováno výhradně pro širokou mezinárodní diseminace Dianetiky, Scientologie a našich kampaní sponzorovaných Mezinárodní Asociací Scientology prostřednictvím všech komunikačních médií.

Pokud považujeme Administrativní budovu za jakési nervové centrum, tak srdcem Scientology Media Productions je budova vysílání. Studia vybaveny technologií vysokého rozlišení slouží jako produkční zařízení pro všechno, co se týká scientologických programů, což zahrnuje televizní zpravodajství “Freedom”. Toto je místo, kde probíhá spolupráce s podobně orientovanými komunitami a církvemi tím, že jim poskytujeme naše studio na jejich charitativní vysílání.

V roce 2016 je tak každý jeden prvek na místě připraven pro spuštění našeho největšího pokroku v planetární pro šíření v historii. Na ploše o rozloze 1,39 hektaru je produkční kapacita schopna přinést naši zprávu do celého světa.

Zařízení zabírá celý městský blok. Celé to je transformováno do továrny na doručení poselství Scientologie kdekoliv a kdykoliv.
Scientologie v Jižní Africe

Humanista a zakladatel Scientologie L. Ron Hubbard cestoval po celém světě a jeho cesty vedly na konci padesátých a v šedesátých letech i do Jižní Afriky, díky čemuž Scientologie dorazila ze Spojených států amerických i do těchto míst.

Scientologická církev Johannesburg seznamuje lidi s kurzy na zvýšení osobních schopností a zlepšení života od roku 1957, zakladatel Scientologie L. Ron Hubbard působil v  Scientologické církvi Johannesburg na začátku šedesátých let dvacátého století. Dům ve kterém L. Ron Hubbard v Johannesburgu bydlel byl kompletně a pečlivě rekonstruován, aby byl v takovém stavu v jakém byl, když v něm bydlel L. Ron Hubbard.

Centrum pro zlepšení života a poskytování testů osobnosti Johannesburg

Scientologická církev Pretoria slouží zájemců o scientologii od roku 1968.

Scientologická církev Kapské Město
Scientologická církev Port Elizabeth
Scientologická církev Durban
Scientologická církev Johannesburg sever

Scientologie v Ruské Federaci

Scientologie za cca 20 let své činnosti v Ruské federaci mohutně expandovala. Vybudovala se dvě velké organizace třídy V. a to v Moskvě a Sankt Petěrburg a zároveň v Rusku působí velké množství scientologických misí a polních skupin, které dále expandují ve svých oblastech. Seznam Scientologických mísí v Ruské federaci je dlouhý. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name