Scientologické mediální centrum bude seznamovat svět se Scientologií

Nové Scientologické mediální centrum které sídlí na Sunset Boulevard v Hollywoodu na západě Spojených států amerických bude seznamovat svět se Scientologií prostřednictvím produkce videí a rozhlasových pořadů.

Scientology Media Productions

Scientology Media Productions

 

Rozsáhlé a moderně vybavené budovy nového studia a multimediálního produkčního centra se slavnostně otevřeli 28.  května 2016. Při slavnostním ceremoniálu bylo přítomno 10.000 Scientologů. Užitná plocha studií je více než 10.000 metrů čtverečních. Je známých faktem, že 95% procent světové populace poslouchá rádio každý den.

Scientologické mediální centrum – Scientology Media Productions

Scientologické mediální centrum – Scientology Media Productions

Jedná se o nejmodernější digitální mediální  zařízením svého druhu na celé planetě. Bude informovat o činnosti Scientologie v celosvětovém měřítku, včetně humanitárních programů a programů na zlepšování odbornosti kampaní, jakož i zpravodajství o aktuálních událostech ve světě, které budou přiváděny do centrálního informačního centra, odkud budou informace předávány dále do jednotlivých specializovaných redakcí uvnitř mediálního komplexu Scientologického mediálního centra, aby byly zpřístupněny po celou dobu vysílání a včetně umístění informací na internetu. To vše je spojeno ve svém jádru 27 mílemi optických kabelu spojující blok superpočítačů s celkovou paměťovou kapacitou 3,2 milionu gigabajtů, informace produkované vně multimediálního Scientologického centra budou distribuované do vlastních databází pro okamžitý překlad.

Scientology Media Productions studio

Scientology Media Productions studio

David Miscavige zdůraznil dalekosáhlý význam vytváření vlastních veřejně komunikačních médií Scientologickou církví a nastínil úkol církve šířit své poselství “pomáhat ostatním, aby si sami pomohli” a sdílet moudrost, kterou mají k dispozici. Slavnostní otevření objektu následuje pět let po jeho zakoupení “a je zbývající složkou uzavírající a doplňující ucelený a kompletní systémem pro naše globální scientologických komunikace.”

 

 

SCIENTOLOGY MEDIA PRODUCTIONS - Scientologické mediálně produkční centrum

SCIENTOLOGY MEDIA PRODUCTIONS – Scientologické mediálně produkční centrum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scientologické mediálně produkční centrum obsahuje zařízení pro hudební záznamy a zvukovou postprodukci. Všechny tři mísnosti pro ohodnocení zvukového provedení vyrobených hudebních pořadů jsou vybaveny na zakázku vyrobeným systémem Clearsound s cílem zajistit co nejvyšší kvalitu zvuku.

Centrální hudební režie v Mediálně produkčním centru Scientologické církve

Centrální hudební režie v Mediálně produkčním centru Scientologické církve

Hlavní zvuková režie byla od základů postavena pod pečlivým vedením světoznámého akustika.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name