Zajímáte se o obrazy na plátně?

Já jsem nikdy doma neměla žádné obrazy na plátně. Pak jsem se však nastěhovala ke svému chlapci a ten jich má ve svém bytě opravdu hodně. Prvně se mi to vůbec nelíbilo, ale pak jsem změnila svůj názor. Bez nich by byl celý byt dost neútulný. Já jsem celkem dost konzervativní člověk a tak jsem ve svém bytě žádné obrazy na plátně neměla. Možná proto byl můj starý byt takový chladný a neútulný. Jak to máte vy? Líbí se Vám tento druh umění?

 Kde přítel obrazy na plátně koupil?

Zajímalo mě, kde můj přítel tak zajímavé obrazy na plátně sehnal. On mi prozradil, že na ně čistě náhodou narazil na internetu. Líbilo se mu jich tam opravdu hodně a tak prý bylo velice obtížné vybrat jich jen deset. Prý nad tím trávil několik dní a nakonec si vybral motivy přírody. Já si myslím, že takovéto obrazy na plátně nemají chybu. Do jeho velkého bytu se bezvadně hodí.

 Kde kupujete obrazy na plátně vy?

Pokud máte i vy ve svých domácnostech obrazy na plátně, tak by mě zajímalo, kde jste je zakoupili. Nebylo to čistě náhodou ve stejném internetovém obchodě, kde je zakoupil i můj přítel? Tento obchod má totiž největší nabídku u nás. Větší prodejce prý už snad ani neexistuje. Klidně mi sem můžete napsat, kde jste obrazy na plátně zakoupili vy.

 

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name