Erika Christensen patří mezi další Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Published by jim8521 on

Erika Christensen herečka a člen scientologické církve

Erika Christensen patří mezi další Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Erika Christensen začala už jako dítě hrát v divadle. Známou se stala pro televizní a filmové diváky díky roli ve filmech Swimfan a Perfektní skóre. Poté jí diváci mohli zaregistrovat v roce 2000 ve filmu Traffic – nadvláda gangů, kde hrála dceru jejíž rodiče se hroutí protože je závislá na drogách. Za roli ve filmu Traffic – nadvláda gangů získala Erika Christensen cenu MTV filmovou cenu za převratný ženský herecký výkon. V roce 2004 si zahrála jednu z dcer Joana Allena v komedii Výhodou hněvu.

 

Erika Christensen herečka a člen scientologické církve

Erika Christensen herečka a člen scientologické církve

Předtím než se stala slavná
Narodila se 19. srpna 1982 v Seattle ve státě Washington ve spojených státech amerických když jí bylo pět let, přestěhovala se její rodina do Los Angeles. Jako dítě hrála v reklamě pro celosvětovou síť restaurací McDonald.

Rodinný život
Její rodiče jsou Kathy a Steven Christensen, má staršího nevlastního bratra jménem Nick a dva mladší bratry – dvojčata Brando a Dane. V roce 2015 se provdala za cyklistu Colea Manesse. Jejich vztah začal v roce 2012. V roce 2016 se jí a Manessovi narodilo první dítě.

V roce 2010 vystupovala v televizním seriálu Rodičovství který se natáčel selkově 6 let a který vysílala televize NBC. Erika Christensen v tomto seriálu ztvárnila roli Julia Braverman-Graham, jejího manžela v roli Joela hrál Sam Jaeger. V seriálu Rodičovství se vyvíjel milostný příběh Joela a Julie a na svojí stranu si jako herci získali mnoho zapálených diváků. Erika Christensen předtím hrála po boku Hope Davise, Campbell Scotta, Jay Hernandeze a Bridget Moynahan v televizním seriálu “Six Degrees.”

John Travolta – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

 

Pokud chcete informace o tom co je scientologie přímo od zdroje, přečtěte si tyto knihy:

Scientologie - Nový pohled na životScientologie – Nový pohled na život

Scientologie - Základy myšleníScientologie – Základy myšlení

Scientologie – Nový pohled na život Scientologie – Základy myšlení

Chick Corea – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup