Jenna Elfman patří mezi další Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Jenna Elfman  patří mezi další Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii.

 

Jenna Elfman - američtí herci co se hlásí k Scientologii

Jenna Elfman – američtí herci co se hlásí k Scientologii

Proč je zaujala Scientologie? Co je to Scientologie? Co našli herci jako Tom Cruise, John Travolta,  Chick CoreaKelly PrestonKirstie AlleyPriscilla PresleyCatherine BellJenna ElfmanSofia MilosGiovanni Ribisi, Michael PenaAnne ArcherErika Christensen či Nancy Cartwright zajímavého zrovna na Scientologii?

Řadu z těchto herců znáte z filmů, které se vysílaly v televizi nebo jste byli na některém z filmů ve kterých hráli v kině. Jen nevíte, že se o scientologii zajímají, studují scientologické kurzy a aktivně se účastní na kampaních Scientologické církve ke zlepšení společnosti. Příznivci Scientologické církve považují scientologii za učení, které jim pomáhá nalézt odpovědi na otázky každodenního života a zároveň jim umožňuje maximálně využít jejich skrytého potenciálu.

Scientologická církev se během posledních deseti let pod vedením Davida Miscavige rozrostla po celém světě na dvojnásobný počet dianetických a scientologických organizaci, misí a polních skupin. Před zhruba deseti lety také započal projekt vylepšování, rozšiřování, projektování a renovace stávajících budov vlastněných Scientologickou církví.

Jenna a její manžel Bodhi vystupují v seriálu “A Beautiful Spell”, který je ke shlédnutí na iTunes, kde ho můžete vidět i vy. Jenna Elfman a její manžel Bodhi Elfman vytvořili řadu podcastů, které si můžete stáhnout, ve kterých diskutují manželství, život, co jim v životě vadí, ne vždy v tomto pořadí.

Videa s diskuzemi tohoto zábavného hereckého páru se nedávno stala součástí Nerdist Podcast Network, takže nyní můžete sledovat své díky podcastů na Nerdist.com


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name