Budeme prodávat maturitní skleničky

Jsem majitelem menšího internetového obchodu. Vedu jej s jedním mým kamarádem. Nyní jsme se rozhodli, že bychom náš sortiment zase o něco rozšířili. Mě napadlo, že bychom mohli prodávat maturitní skleničky. Já jsem si velice dobře vědom toho, že se jedná o sezónní zboží. Vím však to, že v době plesů je o tyto produkty opravdu hodně velký zájem.

Kdy začneme maturitní skleničky nabízet?

Tak jelikož je září, tak bych řekl, že by bylo dobré naskladnit maturitní skleničky co možná nejdříve. Pokud chceme stihnout plesovou sezónu, tak máme nejvyšší čas. Snad se nám podaří najít nějaké solidní dodavatele. Já jsme již některé kontaktoval a nyní čekám na jejich odezvu. Doufám, že se vše podaří a mi začneme ještě v letošním roce maturitní skleničky prodávat.

Kde maturitní skleničky studenti nakupují?

Já doufám, že přes internet. Vůbec nevím, jestli se dají maturitní skleničky sehnat v nějakém kamenném obchodě. Nikdy jsem se po tom nepídil, ale myslím si, že to ani není možné. Už v době mých studentských let jsme vše objednávali přes internet. Pokud máte k tomuto tématu co říct, tak mi sem určitě můžete napsat. Já chci maturitní skleničky prodávat a tak mě od toho asi nic neodradí. Udivím tedy, zda ještě stihneme letošní plesovou sezónu.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name