Já jsem podědila snubní prsteny po prarodičích

Někdo po prarodičích podědí dům, někdo třeba nějaké pole a někdo také vůbec nic. Mě moje babička odkázala snubní prsteny. Musím říct, že jsem to vůbec nečekala. Babička věděla, že bych se chtěla jednou vdávat. Já si totiž přeji takovou tu velkou pohádkovou svatbu, kde budu mít nádherné svatební šaty, krásnou květinu a nádherný účes. Vždycky jsem si o tom s babičkou povídala. Chtěla jsem, aby mi o své svatbě vyprávěla. Asi právě z tohoto důvodu mi odkázala snubní prsteny. Je to takové malé rodinné dědictví.

Jak snubní prsteny po prarodičích vypadají?

Tak pravdou je, že jsou celkem zašlé. Už se na nich podepsal zub času. Tyto snubní prsteny jsou z klasického zlata. Jedná se o dva úplně stejné kroužky. Ten babiččin má ještě drobný kamínek. Abych pravdu řekla, tak ani nevím, jestli je ten kamínek nějaký cenný. Předpokládám, že diamant to asi nebude. Celkově se mi tyto snubní prsteny líbí. Určitě neplánuji, že bych je nechala roztavit a pak si z nich vyrobit nějaké jiné. To by byla obrovská škoda.

Jak snubní prsteny využiji?

Tak prozatím je odnesu do nějakého zlatnictví, kde je nechám pořádně vyčistit. Až poté uvidím, jak budou snubní prsteny vypadat. Určitě prokouknou a budou krásné. Nyní jsou celé oprýskané a špinavé. Ten babiččin prstýnek je mi velikostně úplně akorát. Jednou bych je chtěla mít na své svatbě, tak doufám, že se mi toto přání vyplní.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name