Scientologická církev Los Angeles

Scientologická církev Los Angeles je k nalezení na adrese:

Scientologická církev v Los Angeles - Scientologie ve Spojených státech amerických

Scientologická církev v Los Angeles – Scientologie ve Spojených státech amerických

Church of Scientology of Los Angeles
4810 W Sunset Blvd.
Los Angeles, CA, 90027
Tel: (323) 953-3200

Los Angeles, často zkráceně též L.A., je po New Yorku druhé nejlidnatější město USA, středisko stejnojmenného okresu. Los Angeles je jedno z nejvýznamnějších světových center kultury, vědy, technologií, mezinárodního obchodu a vzdělání. Leží na západě země u jižní hranice s Mexikem ve státuKalifornie na pobřeží Tichého oceánu. Vlastní město má rozlohu 1 302 km² a má 3 885 000 obyvatel (odhad 2013), celá metropolitní oblast pak téměř 10 000 000. Metropolitní oblast tvoří přes 80 samostatných měst a městeček (Long Beach, Pasadena, Burbank, Beverly Hills, Inglewood, Compton, Torrance, Santa Monicaatd.) a jen jedno z nich je právě „City of Los Angeles“. Kromě Downtownu (jak se označuje centrum L.A., ve kterém se nachází několik mrakodrapů), tvoří Los Angeles a okolí většinou nízké rodinné domky. Proto zde lidé stráví dvakrát víc času dojížděním do práce, než v ostatních amerických městech.

Scientologická církev v Los Angeles byla založena už v roce 1954, a bude navždy držet jedno prvenství. Scientologická církev v Los Angeles byla jako první Scientologickou církví na světě.

Od roku 1977 slouží Scientologická církev v Los Angeles nejstarší a největší komunitě Scientologů na této planetě.

Těšíme se na spolupráci s každým jednotlivcem a skupinou v Los Angeles která mí za cíl k dosažení nášeho společnéhu snu o společnosti bez drog a zločinů, které má před sebou prosperující budoucnost pro všechny.

Scientologická církev v Los Angeles, založená v roce 1954

Scientologická církev v Los Angeles, založená v roce 1954

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name