Ráda bych začala vyrábět maturitní šerpy

Už odmalička jsem měla v oblibě různé ruční práce. Hned po škole jsem se rozhodla, že budu podnikat. Otevřela jsem si svojí vlastní dílnu, kde vyrábím různé věci, které následně i prodávám. Mám celkem dost zakázek, což mě pochopitelně těší. Nyní jsem se rozhodla, že výrobu posunu ještě o něco dále. Chtěla bych vyrábět maturitní šerpy. Jedná se o sezónní zboží a tak by byla tato práce jen nárazová.

Jaké maturitní šerpy chci vyrábět?

Moje představa je taková, že bych chtěla vyrábět maturitní šerpy přímo dle přání studentů. Oni by mi řekli, jakou mají představu a já bych poté něco originálního vytvořila. Jednalo by se o originály, které běžně nikde nekoupíte. Věřím, že by něco takového mohlo studenty zaujmout. V tomto směru může být člověk opravdu hodně kreativní. Nikdo přece nechce mít obyčejné maturitní šerpy.

Nechali byste si maturitní šerpy vyrobit?

Jestliže byste měli o originální maturitní šerpy zájem, tak mi sem klidně napište. Věřím, že mnohým z Vás se bude tento nápad zamlouvat. Uvidím, jaké budou vaše ohlasy a poté se rozhodnu. Letošní sezónu již asi nestihnu, ale to nevadí. Určitě bych začala až v dalším školním roce. Musím nakoupit materiál ze kterého bych maturitní šerpy vyráběla. Trvá dlouho, než mi jej dodají a tak není kam spěchat.

 

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name