Už jsme si objednali maturitní skleničky

Mám obrovskou radost, protože se mi podařilo objednat maturitní skleničky. Je skvělé, že se nám to povedlo tak rychle. Já jsem si myslela, že je budeme vybírat podstatně déle. Soudila jsem tak na základě zkušeností ostatních kamarádů. Ti mi totiž vyprávěli, jaké trable s jejich výběrem měli. Já jsem také čekala, že se nebudeme moct dohodnout, jaké maturitní skleničky vybrat. Jsem mile překvapena, že jsme se chovali zodpovědně a zbytečně se nedohadovali.

Jaké maturitní skleničky máme?

Celkově ples moc neřešíme. Nikdo z naší třídy není takový, že by si vymýšlel nějaké zbytečnost. Při výběru hledíme především na cenu. Z tohoto důvodu máme úplně obyčejné maturitní skleničky. Nejsou supermoderní a nám to vůbec nevadí. Pro nás totiž není důležité, jestli budeme mít na plese tu nejdražší výzdobu, nejlepší kapelu či nejzajímavější půlnoční překvapení. Mi si chceme ples především užít. Naše maturitní skleničky jsou sice obyčejné, ale nám se moc líbí.

Jaké maturitní skleničky jste zvolili vy?

Vybrali jste si nějaký modernější kousek a nebo máte také nějaké obyčejné maturitní skleničky? Určitě mi sem můžete napsat, jestli jste si zvolili něco netradičního. Dnes už je tak široký výběr, že by mě to ani nepřekvapilo. Některé moje kamarádky budou mít také ples a dle mého názoru vše až moc řeší. Ony budou mít netradiční maturitní skleničky, ale mě se tedy moc nelíbí.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name