Porouchalo se mi turbodmychadlo

Jsem pěkně vytočený, protože před nedávnem mi v autě odešlo turbodmychadlo. Již předtím se mi zdálo, že nějak zlobí, ale myslel jsem si, že to nebude nic vážného. Chtěl jsem mít však jistotu, že je auto v pořádku a tam mi řekli, co vše je potřeba opravit. Ani nevíte, jaký jsem měl vztek. Vůbec jsem nečekal, že bude rozbité turbodmychadlo. Myslel jsem si, že to bude nějaká drobnost za pár stovek.

Nevím, jestli půjde turbodmychadlo opravit

Zatím jsem se nedozvěděl, jestli mi turbodmychadlo opraví. Musím počkat až zjistí, kde přesně je závada. Auto je nyní nepojízdné a já se musím všude dopravovat autobusem. Na to nejsem vůbec zvyklý a tak mi to dost vadí. Denně jsem jezdil do práce pouze autem a tak se není čemu divit, že mám s veřejnou dopravou problém. Snad se podaří v servise turbodmychadlo opravit. Když ne, tak se bude muset celé vyměnit a z toho mám vážně velký strach. Oprava by pak byla hodně drahá.

Kolik stojí nové turbodmychadlo?

Přesnou částku tedy nevím, ale jsem s jistý, že to bude několik tisíc korun. Mám takový dojem, že i několik desítek tisíc. Budu tedy doufat, že jej v servise opraví a já nebudu muset kupovat nové. Nevím, jestli by se oprava pak vůbec vyplatila. Jestli by pak nebylo výhodnější auto prodat na náhradní díly a koupit si nějaké jiné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name