Reklamní předměty zviditelní vaši značku

Firmy se snaží zaujmout zákazníky různými způsoby. Jednou z osvědčených metod jsou reklamní předměty s vlastním logem, které obdarovanému udělají radost, přičemž logo firmy zároveň zůstane dlouho na očích. Nabídka takových předmětů je velmi široká.

Když se řekne reklamní předměty, většina lidé si vybaví reklamní propisky či tužky, které někde obdrží, několikrát použije a následně je nechá ležet bez povšimnutí na stole. Propisky a tužky jsou skutečně u firem nejoblíbenější reklamní předměty, protože jejich pořizovací cena je velmi nízká a mohou se tak lidem snadno rozdávat.

Nejlepší reklamní předměty reagují na aktuální vývoj

Z pohledu firem jsou nejlepší reklamní předměty takové, které kombinují atraktivní náklady a předpoklad, že lidé budou předměty používat. V současné době se skutečným hitem staly reflexní pásky a reflexní oblečení. Kombinují v sobě totiž všechna pozitiva – jsou nezbytné, lidé je potřebují, aby se vyhnuli pokutě. Zároveň je neradi kupují sami a velkoobchodní cena pro firmy je velmi příznivá. Reflexní pásky navíc lze potisknout a logo firmy tak zůstane na očích.

Druhým velmi aktuálním reklamním předmětem jsou powerbanky. Jejich obliba začala prudce stoupat v průběhu roku a určitě se na špičce ještě nějakou dobu udrží.

propaq-2

Stálice mezi reklamními předměty

Klasickými reklamními předměty, které každý zná, jsou trika. Firmy je dávají svým zaměstnancům pro posílení firemní identity či svým zákazníkům jako dárek. Velmi oblíbená jsou také reklamní USB či další elektronika.

Je třeba říci, že možnosti u reklamních předmětů jsou opravdu velmi široké. Například společnost Propaq má v nabídce na 10000 reklamních předmětů, které lze potisknout logem firmy, sloganem či jiným textem. Pokud si nejste jisti výběrem toho pravého reklamního předmětu, specialisté z Propaq.cz vám rádi poradí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name