V našem městě nikdo palety nenabízí

Od minulého týdne sháním palety a je mi jedno, jestli budou úplně nové a nebo již použité. Podal jsem si inzerát do místních novin, kde jsem se po tomto zboží poptával. Myslel jsem si, že se mi určitě někdo na tento inzerát ozve. Do dnešního dne mě však vůbec nikdo nekontaktoval. Opravdu jsem si myslel, že mi někdo palety nabídne.

Kde budu palety kupovat?

Nemám tedy jinou možnost, než se podívat po nějaké firmě, která palety přímo vyrábí. Mrzí mě, že jsem nesehnal již použité, protože by byly určitě o něco levnější. Za nové si budu muset nějakou tu korunu připlatit. Nedá se však vůbec nic dělat. Třeba se mi ještě někdo na můj inzerát ozve. Počkám ještě pár dní a přinejhorším objednám úplně nové palety.

Proč palety sháním?

Potřebuji na ně složit nějaký materiál, který mám ve stodole. Nechci, aby ležel na holé zemi a tak jej chci složit na palety. Právě z tohoto důvodu by se mi i více hodili již použité. Nové budou dražší, ale i přesto je budu muset koupit. Jsem velice zvědavý, kolik za ně budu muset zaplatit. Ještě jsem žádnou firmu nabízející palety nekontaktoval. Už teď se toho trošku bojím, protože se mi nechce dávat tolik peněz za něco, co mi bude stát jen tak ve stodole.

 

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name