Dcerka potřebuje koupit korálky

Moje malá dcerka chodí do první třídy. Hned na začátku školního roku se přihlásila na jeden výtvarný kroužek. Na tomto kroužku vyrábí různé předměty. Na příště si prý musí přinést korálky. Budou vyrábět nějaký náhrdelník. Dcerku to na tomto kroužku moc baví, pokaždé se tam těší, protože tam chodí i mnoho jejích kamarádek. Jsem moc ráda, že má nějakého koníčka. Občas mi jen vadí, že si na tento kroužek musí všechen potřebný materiál nosit. Já třeba ani nevím, kde bychom v našem městě korálky koupily. Naštěstí existuje internet, kde vždycky vše bez problémů seženeme.

Na internetu korálky určitě koupíme

V našem městě není žádný obchod, který by nabízel korálky. Ani jsem nezkoušela místní obchodníky navštívit. Jsem si jistá, že bych zde nic takového vůbec nesehnala. Raději vše potřebné objednám na internetu. Už jsem zkoušela nějakého prodejce na internetu najít a musím říct, že jsem jich zde našla hned několik. Určitě nechám dcerku, aby si korálky vybrala sama. Já je pak objednám a zaplatím. Neodvážím se je vybrat sama.

Jaké korálky si dcerka vybere?

Moje dcerka má ráda žlutou barvu a tak si myslím, že si vybere žluté korálky. Toto je její nejoblíbenější barva. Má doma spoustu žlutého oblečení a hraček. Růžová barva se jí třeba vůbec nelíbí. Už se těším až bude vše objednané.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name