Můj obchod nabízí i bezlepkové potraviny

Otevřela jsem si v našem malém městě malý obchod, kde nabízím různé zdravé věci. Zaměřuji se i na bezlepkové potraviny, které jsou v dnešní době velice žádoucí. V našem městě se podobný obchod nenachází a tak musím říct, že o zákazníky nouzi rozhodně nemám. Denně jsem v obchodě od osmé hodiny ranní do pozdního odpoledne. Jsem moc ráda, že je můj obchod ve městě tak moc oblíbený. Asi nejvíce se prodávají právě již zmíněné bezlepkové potraviny. Jsem samozřejmě moc ráda, že mi mé podnikání funguje.

Chtěla bych prodávat bezlepkové potraviny i přes internet

Nyní zvažuji, že bych své podnikání ještě o něco rozšířila. Chtěla bych prodávat bezlepkové potraviny přes internet. To znamená, že bych si musela zřídit svůj vlastní e-shop, který bych i sama vedla. Jako sklad by mi sloužil můj obchod. Má práce je mým koníčkem a tak by mě právě tohle strašně moc bavilo. Jedním z důvodů je také to, že bezlepkové potraviny nejsou na internetu moc k dostání. Existuje jen pár specializovaných obchodů, které tento druh zboží nabízejí.

Kdy bych chtěla bezlepkové potraviny přes internet nabízet?

Letos to už určitě nestihnu. Vím, že s tím bude ještě hodně starostí. Budu muset nakoupit bezlepkové potraviny ve větším množství, protože to, co mám nyní skladem stačit určitě nebude. Ještě musím kontaktovat někoho, kdo mi vlastní webové stránky zhotoví. Snad na jaře dám vše dohromady.

 

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name