Který kočárek Bugaboo si mám koupit?

Zanedlouho budu rodit a stále ještě nemám kočárek. Vůbec nevím, který si mám koupit. Moc se mi líbí kočárky značky Bugaboo, ale nevím, který si pořídit. Už jsem se na ně byla koukat několikrát a všechny se mi moc líbí. Manžel mi s výběrem samozřejmě pomáhá, ale také se nedovede rozhodnout. Problém je totiž v tom, že se nám jich líbí víc a tak je těžké si vybrat jen jeden. Vybíráme mezi kočárkem Bugaboo Buffalo a Cameleon.

Jaký kočárek Bugaboo se zdá být pro nás vhodnější?

Když vezmu v potaz to, že žijeme v kraji Vysočina, tak pro nás bude asi lepší kočárek Bugaboo Buffalo. Je totiž určen i do náročnějšího terénu. Projede sněhem a nebo třeba polní cestou. Když to však vezmu z druhé strany, tak asi více se mi líbí Cameleon a to proto, že má mnohem zajímavější limitované edice. Musím však koukat především na praktičnost. Tím pádem asi pořídíme kočárek Bugaboo Buffalo.

Barva kočárku Bugaboo Buffalo?

Žádná z nabízených limitovaných edicí se mi až tak nelíbí a tak asi zvolíme klasiku. To znamená černou korbu a béžové potahy. Chci neutrální barvy a tak je zde výběr dost omezený. Modré, červené a ani růžové potahy rozhodně nechci. Myslím, že toto bude vítěz, kterého už konečně objednáme. Opravdu už nemáme moc času. Musíme kočárek Bugaboo Buffalo objednat co nejdříve.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name