Ráda bych si někde objednala snubní prsteny

 

Mám velkou radost, protože svatba se už pomalu, ale jistě blíží. Nyní konečně přišly na řadu snubní prsteny. Velice ráda bych si je někde objednala. Z celého zařizování jsem se právě na tuhle chvíli těšila nejvíce. Vím, že spousta z Vás si bude myslet, že nejlepší je výběr svatebních šatů, ale já si to nemyslím. Vybírání svatebních šatů byla strašná otrava, protože jsem nemohla sehnat takové, jaké jsem si představovala. Navštívila jsem několik různých salónů a nikdy se mi žádné šaty nelíbily. Nakonec jsem si je musela nechat ušít. Doufám, že snubní prsteny vyberu rychleji.

Jaké snubní prsteny chci?

Určitě Vás bude zajímat, jaké snubní prsteny bych si představovala. Mám v hlavě tři návrhy a potřebuji se podívat do nějakého obchodu, jestli je tam budou mít. Vůbec nevím, jestli si je mám nechat vyrobit přímo dle návrhu a nebo jestli se mi podaří sehnat podobné. Ještě jsem se nebyla nikde dívat a tak vůbec netuším. Uvidím asi až na místě, jestli se i budou nějaké snubní prsteny líbit. Když ne, tak si nechám vyrobit ty, které jsem si sama navrhla.

Kolik chci za snubní prsteny utratit peněz?

Samozřejmě velkou roli budou hrát peníze. Uvidím, jak se budou snubní prsteny pohybovat finančně a podle toho si je vyberu. Má představa je kolem dvaceti tisíc. Víc za ně rozhodně dávat nechci. Snad se do této částky vejdu.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name