Včera dorazil objednaný kočárek Joolz

Konečně jsem se dočkala vytouženého kočárku Joolz. Jsem z něj naprosto nadšená a nemůžu uvěřit, že už ho konečně mám. Je dokonalý a já z něj mám velkou radost. Nechala jsem si jej zaslat k mým rodičům, protože podle jakési pověry bych ho neměla mít do porodu doma. Já jsem celkem pověrčivá a na tyhle věci věřím. Rodičům nevadilo, že si u nich kočárek Joolz schovám. Hned jak mi volal kurýr, že mi veze balík, tak jsem ho nasměrovala na adresu mých rodičů a ihned jsem se k nim také vydala.

Rodičům se kočárek Joolz také moc líbí

Hned jsem s rodiči balík otevřela a táta mi pomohl kočárek Joolz složit dohromady. Chtěla jsem se ujistit, že je v pořádku a nějaký díl není třeba poničený. Přítel byl v práci a já jsem nechtěla čekat na to až přijede a kočárek mi pomůže dát dohromady. Táta mi jej ochotně pomohl složit. Naštěstí to šlo jednoduše. Když jsme kočárek Joolz složili, tak jsme zjistili, že je v naprostém pořádku. Rodičům se také moc líbí a tak jsem samozřejmě moc ráda.

Kde jsem si kočárek Joolz objednala?

Já jsem si prvně byla kočárek Joolz prohlédnout v Praze, kde je jedna prodejna, která se na tuto značku specializuje. Kočárek jsem si zde vyzkoušela a nechala si pár dní na rozmyšlenou. Moc se mi líbil a tak jsem se rozhodla, že si jej v tomto obchodě i objednám.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name