Celkem jsem si oblíbila dřevěné korálky

Poslední dobou si kupuji jen dřevěné korálky. Moc hezky se mi s nimi totiž pracuje. Dříve jsem je vůbec nekupovala, protože jsem si myslela, že nemají dlouhou životnost. Pak jsem je jednou vyzkoušela a od té doby je nakupuji pravidelně. Nedám na ně dopustit, protože jsou hezké a hlavně kvalitní. Jsem velice ráda, že jsem dřevěné korálky vyzkoušela. Lituji toho, že jsem je nevyzkoušela dříve.

Jaké korálky jsem používala dříve?

V průběhu minulých let jsme nejvíce využívala plastové korálky a to především proto, že byly cenově nejdostupnější. Když jsem je začala navlékat, tak jsem ještě chodila na střední školu a neměla jsem moc peněz k dispozici. Sice jsem chodila na brigádu, ale měla jsem i jiné koníčky. Když jsem si nějaké peníze ušetřila, tak jsem si korálky nakoupila.

Teď si můžu kupovat i dražší korálky

Nyní pracuji a tak si můžu koupit i korálky ve vyšší cenové kategorii. Mám jich doma hodně a pořád si kupuji další a další. Obvykle je nakupuji přes internet, protože tam je největší výběr a nejlepší ceny. Už mám dokonce i svůj oblíbený obchod, kde pravidelně nakupuji. Vždycky mi přijde krásné zboží se kterým jsem velice spokojená. Všechny korálky odsud zakoupené jsem si velice oblíbila.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name