Chci sehnat pouze kvalitní pletací příze

Jsem zoufalá z toho, že nikde nemůžu sehnat kvalitní pletací příze. Už jsem byla snad ve všech obchodech v našem kraji a nikde se mi nabídka nelíbila. Zboží mi za nabízenou cenu nepřišlo vůbec kvalitní. Návštěva těchto obchodů byla jen pěkná ztráta času. Nyní tedy přemýšlím, kde vše potřebné seženu. O dalším obchodě, který by nabízel pletací příze již nevím. Kamarádka mi doporučovala, abych si vše objednala přes internet.

Je pletací příze koupená přes internet opravdu kvalitní?

Ještě nikde jsem pletací příze nekupovala na internetu a tak nemám s žádným internetovým obchodem zkušenosti. Jak poznám, že je nabízené zboží kvalitní? Mám strach z toho, že si něco objednám a pak mi bude doručeno nekvalitní zboží a já jej budu muset vracet. Asi budu muset poprosit o pomoc svoje kamarádky. Třeba některá z nich pletací příze přes internet nakupuje a doporučí mi tak nějakého solidního prodejce, který nabízí kvalitní zboží.

Kde pletací příze nakupujete vy?

Jestliže máte nějaký tip na to, kde se dá sehnat kvalitní pletací příze, tak mi sem určitě napište nějaké informace. Budu ráda za jakoukoliv vaší reakci. Snad se mi podaří vše potřebné sehnat. Pokud ne, tak zkusím obejít znova všechny místní obchody a budu doufat, že něco kvalitního seženu.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name