Dcera chce přivézt nějaké palety

Dcera bydlí na druhém konci republiky a poprosila mně, jestli bych jí nemohl sehnat nějaké palety. Chystáme se k ní na návštěvu a tak bychom jí je při té příležitosti mohli přivézt. Já s tím nemám vůbec žádný problém. Milerád to pro ní udělám. Dcera nemá automobil a tak k nám jet nemůže. Má malé dítě a tak by byla cesta autobusem opravdu hodně náročná. V našem městě se nachází společnost, která palety vyrábí a tak nemám problém je tam zakoupit a pak je dceři dovézt.

Tam, kde dcera bydlí palety nevyrábějí

Dcera bydlí úplně na druhém konci republiky. V jejím novém bydlišti se nenachází žádná firma, která by palety vyráběla. Prý se nikdo takový nenachází ani v okolí jejího bydliště. Dcera potřebuje jen pár palet a tak by se jí pěkně prodražila doprava nějakou kurýrní službou. My se tam za ní chytáme a tak mi vůbec nevadí, že jí je povezeme. Máme velkou dodávku a tak s tím nemám vůbec žádný problém. Zajdu palety koupit, pak je naložím do auta a dceři odvezu.

Proč chce dcera palety?

Asi Vás zajímá, proč dcera palety potřebuje. Ona z nich chce vyrobit nějaký nábytek do zimní zahrady. Dcera je taková kreativní a pořád něco vyrábí. Myslím si, že je to bezvadný nápad. V zimní zahradě se bude tento nábytek skvěle vyjímat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name