Já komíny nikdy nestavěl

Hledám již delší dobu nějakou slušnou práci. Před pár dny mi můj otec volal, že mi našel nové zaměstnání. Když jsem se ho zeptal o co se jedná, tak mi řekl, že bych stavěl komíny. Já jsem si prvně myslel, že si ze mě dělá jen legraci. Vždyť já jsem nikdy nic takového nedělal a nejsem si vůbec jistý, že bych to někdy vůbec zvládnul. Opravdu jsem se na nic takového necítil. Můj otec mě do této nabídky tak trochu i tlačil. Já stavět komíny však vůbec nechtěl.

Nebudu stavět komíny

Já mám už od dětství celkem velký strach z výšek a tak rozhodně nechci komíny stavět. Raději si najdu nějakou jinou práci. V našem kraji je celkem velká nezaměstnanost. Firma ve které jsem pracoval předtím zkrachovala. Já jsem tím pádem přišel o slušnou práci a od té doby žádnou nemůžu najít. Chodím na různé brigády, abych si alespoň něco přivydělal. Rozhodně nechci stavět komíny a už jsem to svému otci řekl.

Ať si otec komíny staví sám

Táta byl samozřejmě naštvaný, protože nechápal, proč nechci stavět komíny. Podle mého názoru je to těžká a náročná práce a já bych to určitě nedokázal. Nikdy jsem v tomto oboru nepracoval a tak opravdu silně pochybuji o tom, že by se mnou byl můj nový zaměstnavatel spokojený. Raději budu dělat něco jiného než stavět komíny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name