Manželka si přeje nové gastro vybavení

Manželka si přeje nové gastro vybavení

S manželkou máme takové menší rychlé občerstvení. Pořídili jsme si jej zhruba před rokem a moc nás toto podnikání baví. Já se starám o provoz a manželka je v kuchyni. Vaření jí vždycky moc bavilo a tak se zde může plně realizovat. Nyní řešíme gastro vybavení, protože to, co v kuchyni je není úplně dokonalé. Nechci tím říct, že by bylo špatné. Pouze nesplňuje manželčiny představy. Já jí naprosto chápu. Určitě je důležité, aby měla k práci perfektní zařízení.

Rád bych manželce nové gastro vybavení pořídil

Manželka bude mít v brzké době kulaté narozeniny a tak jsem se rozhodl, že jí překvapím. Rád bych jí pořídil úplně nové gastro vybavení. Ona o ničem zatím netuší a já doufám, že se mi toto překvapení podaří utajit. Ona svou prací doslova žije. Denně vymýšlí nové recepty a zákazníkům vše moc chutná. Jsem moc rád, že je v práci tak moc spokojená. Já vařit neumím a tak se věnuji spíše chodu celé firmy. Jsem zvědavý, co bude na nové gastro vybavení manželka říkat. Zatím nic netuší.

Nové gastro vybavení očekávám každým dnem

Již za pár dní mi nové gastro vybavení dodají. Manželka zatím nic netuší. Moc se těším, až jí překvapím. Jsem si jistý, že bude štěstím bez sebe. Ona si totiž myslí, že dostane jen nějaký malý dárek.

 

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name