Potřebujeme reprezentativní konferenční prostory

Naše společnost hodlá pořádat několikadenní seminář a tak hledáme vhodné konferenční prostory. Můžu Vám říct, že najít něco slušného je celkem dost velký problém. Už jsem z toho tak trochu i nervózní, protože už hledám skoro celý jeden měsíc a zatím nejsem neměl štěstí. Když už se mi nějaké konferenční prostory líbily, tak byly již obsazené. Nyní už vím, že jsem měl vše řešit s dostatečným časovým předstihem

Jaké konferenční prostory mi doporučíte?

Víte o nějakém podniku, kde by byly reprezentativní konferenční prostory? Pokud ano, tak budu jedině rád, když mi sem dáte nějaký kontakt, Já už jsem z toho opravdu nešťastný, protože nemůžu nikde nic sehnat. Seminář s pomalu blíží a už jej nemůžeme zrušit. Přihlásilo se hodně uchazečů a tak by jsme si udělali tak akorát pořádnou ostudu.

Zkusím sehnat konferenční prostory v Jihlavě

Jediné město, kde jsem ještě nehledal je Jihlava. Třeba zrovna tam na konferenční prostory natrefím. Chci nějaký podnik v okolí a tak Jihlava by ještě šla. Sice to není úplně nejblíže, ale zase to není tak daleko, aby to byl nějaký problém. Zkusím se právě v tomto městě podívat a uvidím, jestli se mi podaří nějaké vhodné konferenční prostory najít.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name