Sestřin kočárek Joolz se mi moc líbí

Včera mi sestra přivezla ukázat kočárek Joolz, který si akorát odvážela k rodičům. Tam jej bude mít schovaný do té doby, dokud neporodí. Prý je nějaká pověra, že by neměli mít nastávající rodiče kočárek doma. Nevím, co je na tom pravdy a ani se po tom pídit nebudu. Sestra je z kočárku úplně unešená a já se jí ani nedivím. Její kočárek Joolz prostě nemá chybu. I mě se opravdu moc líbí.

Kde si byla sestra kočárek Joolz vybrat?

Jelikož žije sestra v Praze, tak ani moc dlouho nemusela řešit to, kde si kočárek Joolz koupí. Zašla do jednoho obchodu, který se nachází hned kousek od místa, kde bydlí. Prvně se mrkla na internet, protože tato kamenná prodejna má i internetový obchod. Sestra si prvně nabídku prohlédla a poté se zašla na vybraný kočárek Joolz podívat a vyzkoušet si jej.

Proč si sestra vybrala zrovna kočárek Joolz?

Sestra chtěla pro své první miminko opravdu kvalitní kočárek, který se bude lehce ovládat a budu dobře vypadat. Právě již zmíněný kočárek Joolz jí zaujal hned na první pohled. V obchodě si jej mohla vyzkoušet. Prodejní asistent jí vše ukázal a sestře se kočárek moc líbil. Nebylo tedy o čem dál přemýšlet. Rovnou si jej objednala. Během pár týdnů jej s přítelem vyzvedla a odvezla k rodičům. Tam na ní bude kočárek Joolz čekat až do porodu.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name