Co myslíte, kde je nejlepší pořádat firemní akce?

Já mám na to celkem jednoznačný názor. Osobně už jsem viděla firemní akce v různých penzionech, hotelech a jiných podobných zařízeních. Pak jsem měla možnost účastnit se tohoto večírku v zasedací místnosti a to byla podle mého názoru úplná tragédie. Vše nebylo vůbec zorganizované. Všude panoval chaos a já jsem se na této události necítila vůbec příjemně. Co myslíte vy? Jaké je nejlepší místo pro uspořádání firemní akce? Určitě mi sem můžete napsat Váš názor.

Já bych pořádala všechny firemní akce v nějakém pěkném hotelu

Podle mého názoru je nejlepším řešením hotel. Tam se pořádají firemní akce nejlépe. V hotelu bývá proškolený personál, který se o hosty dokáže skvěle postarat. Myslím si, že toto je sázka na jistotu. Už několikrát jsem měla možnost zúčastnit se tohoto večírku v hotelu, který se jmenuje Artaban. Najdete jej v malém městě, které se nazývá Žirovnice. Myslím si, že tento hotel je pro jakékoliv firemní akce jako stvořený. Najdete zde potřebné zázemí a budete se zde cítit velice příjemně.

V hotelu Artaban pořádat firemní akce prostě umí

Jsem si jistý, že v tomto hotelu pracují pouze profesionálové, kteří vědí, jak mají takové firemní akce probíhat. Zde určitě nešlápnete vedle. Já jsem zde byla pokaždé spokojena a myslím si, že se jedná o velké odborníky

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name