Datová centra od A do Z

Published by alaskagr64 on

Dokážeme postavit prakticky jakoukoliv budovu. Astron je vaším přirozeným partnerem, pokud jde o stavbu montovaných hal, ať už chcete cokoliv: Prostorná skladiště a výrobní haly, moderní kancelářské budovy, nebo reprezentativní výstavní a prodejní prostory. Astron vždy postaví budovu přesně na míru vašim potřebám. A nejlepší věcí je, že to zvládne velmi rychle.

Stavba s názvem Datacube je jednou z nejkurióznějších projektů, který kdy Astron pomáhal realizovat. Majitelem nového datacentra je společnosti Quickline Business AG, jedna z předních společností v oboru ISP ve Švýcarsku. S novou budovou Datacube může společnost garantovat splnění požadavků klientů v oblasti špičkových telekomunikačních řešení.

Velkou důležitost v celém projektu hrálo perfektní zabezpečení, životnost a nízké náklady na energie při provozování ocelové stavby. Vedle fyzického zajištění bezpečnosti je budova vybavena také nejmodernějším systémem elektronického zabezpečení. Datové centrum má také 55 metrů vysoký vodojem a privátní optickou síť. I z venku je budova Datacube ultramoderní. Stříbrné stěnové panely dávají stavbě kompaktní vzhled a mimořádnou působivost.

Rychlá a efektivní výstavba

Ocelové haly Astron jsou charakterizovány rychlou výrobou a velmi rychlou montáží. Pokud jde o průmyslovou nebo komerční stavbu, vaše priority jsou efektivita, rentabilita a funkčnost. To jsou také hlavní kritéria pro Astron při výrobě vaší haly. Kromě toho ovšem nabízíme i individuální a atraktivní design každé stavby, která dá výsledku architektonicky zajímavý vzhled.

Vysoký standard kvality

  • Výroba v souladu s QMS – certifikát ISO 9001
  • Prověřování nezávislou odbornou organizací SOCOTEC
  • Vysoký standard kvality certifikovaný značkou CE
  • Soulad s normou EN1090-2 a s Evropskými normami
  • Pravidelné prověřování organizací Bureau Veritas

 

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Categories: Ostatní

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *