Kluci nechtějí červené maturitní šerpy

Určitě každý student řeší svůj ples a s ostatními spolužáky se dohaduje. Bohužel i já to tak  mám. Strašně moc bych si přála červené maturitní šerpy, ale bohužel kluci z naší třídy je nechtějí. Už jsem je zkoušela několikrát přemluvit, ale pokaždé byly tyto pokusy neúspěšné. Oni tvrdí, že červená barva je pro holky a já s nimi tento názor nesdílím.

Jaké maturitní šerpy chtějí kluci?

Když jsem se kluků z naší třídy ptala na to, jaké maturitní šerpy chtějí, tak mi řekli, že nevědí. Tento názor absolutně vůbec nechápu. Nechtějí červené, ale zároveň nic nevymysleli. Opravdu mi tím lezou dost ne nervy. Už se těším až  bude o plese, protože teď se nad vším jen zbytečně dohadujeme. Nikdo nechce udělat kompromis a tak jsem velice zvědavá na to, jaké maturitní šerpy budeme vlastně mít.

Kde maturitní šerpy koupíme?

Určitě si maturitní šerpy objednáme přes internet. V našem městě se totiž žádný prodejce tohoto druhu zboží nenachází. Kdyby ano, tak by to bylo asi vše mnohem jednodušší. Takhle nám nezbývá nic jiného než se podívat po nějakém prodejci na internetu. S žádným však nemáme zkušenosti, protože jsme ještě nikdy maturitní šerpy nekupovali. Snad najdeme solidní internetový obchod s širokou nabídkou.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name