Nemůžeme sehnat snubní prsteny

Nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, jak velký problém bude sehnat snubní prsteny. Já jsem si vždycky naivně myslela, že je seženeme v každém zlatnictví. Bohužel tomu tak není. Když máte určitou představu o tom, jak by měly vypadat, tak je neseženete všude. V každém zlatnictví samozřejmě nějaké snubní prsteny nabízejí, ale nám se vůbec žádné nelíbí. My chceme nějaké originální a tak je to s námi docela dost složité.

Jak mají naše snubní prsteny vypadat?

S mým nastávajícím máme v hlavě určitou představu o tom, jak mají naše snubní prsteny vypadat. Mám pocit, že už jsme byli snad ve všech obchodech a nikde jsme je nesehnali. Nyní máme v plánu, že se pojedeme ještě podívat do Jihlavy. Toto město je trochu větší a je zde i více obchodů, tak doufám, že zde snubní prsteny vybereme. Pokud ne, tak vůbec nevím, co si počneme.

Kde jste si snubní prsteny vybrali vy?

Pokud plánujete svatbu, tak by mě moc zajímalo, kde jste si byli snubní prsteny vybírat vy. Klidně mi nějakého prodejce z kraje Vysočina doporučte. My se nyní chystáme do Jihlavy, kde máme vyhlédnutý jeden obchod, který vypadá velice slibně. Snad to nebude zbytečná cesta a my už konečně nějaké snubní prsteny objednáme. Už je to vážně zoufalé a já jsem z toho pěkně nervózní.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name