Technické specifikace ocelových hal – primární a sekundární kontrukce

Stavební systém Astron poskytuje téměř neomezené možnosti a nabízí individuální architektonická řešení. Systém ocelových hal Astron umožňuje snadnou integraci tradičních stavebních materiálů, jako jsou cihly, sklo, dřevo a odlehčený beton. Systém Astron nabízí optimalizované řešení dle individuálních požadavků zákazníka na využití budovy a na rozměry ocelové haly (volný rozpon až 100 m bez vnitřních sloupů).

Primární ocelová konstrukce

Základní hlavní nosná konstrukce je složena z konstrukčních prvků, jež přenášejí vnější zatížení na základy. Tato primární ocelová konstrukce obsahuje řadu stavebních prvků, jako například mezilehlé rámy, vnitřní dráhy pro jeřáby a sloupy čelních stěn nebo krokve, které dohromady tvoří základ každé haly.

Ocelové haly Astron jsou navrženy tak, aby splnili specifické požadavky každého zákazníka. Standardně nabízíme níže zobrazené typy ocelových rámů, které obvykle pokrývají většinu vašich požadavků. Pokud by vám však námi nabízené řešení nevyhovovalo, rádi pro vás zkonstruujeme řešení šité na míru vašim potřebám.

Sekundární konstrukce

Sekundární ocelová konstrukce obsahuje prvky, které podpírají střešní a stěnové opláštění a které přenášejí zatížení na primární konstrukci:
– střešní vaznice
– stěnové paždíky
– orámování otvorů

Vaznice a paždíky jsou pozinkované Z profily, vyrobené válcováním za studena. Spoje jsou zajištěny pozinkovanými šrouby. Rámy otvorů tvoří standardně L, C, U nebo Z profily, vyrobené válcováním za studena.

Astron v číslech

> 50 let zkušeností

> 50,000 referenčních ocelových hal

> postavených 50 milionů m²

> referenční haly v 50 zemích

> 300 stavebních partnerů


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name