Všechny korálky mám v jedné velké krabici

Já jsem už od malička strašně velký bordelář. Nikdy jsem neměla nic pěkně uspořádané a čím jsem starší, tím víc mi to začíná vadit. Například korálky, tak ty mám v jedné velké krabici. Potřebovala bych je všechny roztřídit podle barev a velikostí. Když chci vyrábět nějaký šperk, tak mi celkem dost dlouho trvá, než všechen potřebný materiál najdu. V krabici je všechno poházené a já vlastně ani nevím, co všechno se v ní ukrývá. Ráda bych si vše přerovnala a udělala si v tom pořádek. Pořád to však odkládám. Chtěla bych si korálky rozdělit dle barev a velikostí, abych v tom měla nějaký přehled.

Konečně si korálky přeberu

Na víkend jsem si naplánovala, že zůstanu doma a všechny korálky si přeberu. Koupila jsem si na ně takové malé úložné boxy do kterých si je roztřídím. Jsem velice zvědavá, kolik času mi to zabere. Já tyhle titěrné práce nesnáším, ale nedá se nic dělat. Nemůžu to odkládat do nekonečna. Musím se tomuto problému postavit čelem.

Všechny korálky jsou roztříděné

Tak nakonec mi to zabralo celé sobotní odpoledne. Trvalo to několik hodin, ale konečně jsem korálky roztřídila. Vůbec jsem neměla tušení, že jich mám tolik. Byla jsem z toho úplně překvapená. Vše jsem přebrala a uložila do nových plastových boxů. Teď už v tom mám konečně pořádek.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name