Kde seženu kvalitní kari sítě?

Od svého šéfa jsem dostal za úkol sehnat kari sítě. Já jsem nikdy nic takového ani neviděl a tak vůbec netuším, kde vše seženu. Můj nadřízený mě ještě upozornil na to, abych se zaměřil jen na kvalitní produkty. Prý si mám dát velký pozor na to, co seženu. Šéf je hodně náročný a tak mám strach, že vyberu špatné kari sítě. Kdybyste mi mohli nějak pomoci, tak bych byl velice rád. Zkuste mi poradit, kde je seženu.

Ani nevím, proč mám kari sítě shánět

Abych byl upřímný, tak nemám vůbec tušení, proč můj šéf kari sítě potřebuje. Myslím si, že to nebude mít nic společného s firmou, kde pracuji. Mám takový pocit, že je potřebuje soukromě. Občas se mi zdá, že šéf motá svůj soukromý život do podnikání. Určitě je to zásadní chyba. Já jsem jeho asistent a tak nemůžu vůbec nic namítat. Co mi řekne, tak to musím udělat. Když mi sdělí, že mám sehnat kari sítě, tak to prostě musím udělat.

Snad kari sítě brzy seženu

Mám necelý měsíc na to, abych kari sítě sehnal. Doufám, že se mi podaří najít nějaká firma, která je nabízí. Musím jich najít více a odeslat jim poptávku. Poté počkám na jejich vyjádření. Sám jsem na jejich nabídky zvědavý. Snad s tím nebude nějak moc práce a já seženu vše, co potřebuji.  Musím sehnat především kvalitní kari sítě.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name