Využíváte rukavice na kolo?

Abych se přiznala, tak já vůbec rukavice na kolo nepoužívám. Nikdy jsem si domů ani žádné nepořídila, protože mi to přišlo celkem dost zbytečné. Můj přítel to nechápe, protože ten se bez nich prostě neobejde. Oba dva moc rádi jezdíme na kole. Většinou však pouze o víkendech, protože ve všední den jsme oba dva celkem dost pracovně vytížení. Přítel mě pořád přemlouvá k tomu, abych rukavice na kolo vyzkoušela. Já se tomu však pořád bráním a vlastně ani nevím proč.

Třeba si rukavice na kolo také pořídím

Jsem si velice dobře vědoma toho, že jsou rukavice na kolo celkem potřebné. Předtím mi přišlo, že by to byly jen vyhozené peníze, ale teď už si to nemyslím. Přítel mi to vysvětlil a mě nezbývá nic jiného než s ním souhlasit. Možná tedy, že společně zajdeme do obchodu a nějaké si pořídím. Vůbec však netuším, jaké rukavice na kolo by pro mě byly vhodné. Moc se v tom nevyznám a tak poprosím o pomoc svého přítele. Ten mi jistě moc rád pomůže.

Přítel chce rukavice na kolo objednat přes internet

Když jsem svého přítele poprosila o to, zda by mi nepomohl rukavice na kolo vybrat, tak byl opravdu překvapený. Ihned mi sdělil, že do žádného obchodu ho nedostanu. On nesnáší obchodní centra a už vůbec ne nákupy. Sdělil mi, že vše potřebné se dá sehnat na internetu, tak nevidí důvod, proč by měl chodit do nákupního centra. Rukavice na kolo prý objednáme přes internet.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name