Všechny korálky mám pěkně srovnané v krabičce

Už dlouhou dobu jsem plánovala, že si udělám velký pořádek mezi korálky. Už celý rok jsem si je pořádně neroztřídila. O víkendu jsem se do toho konečně pustila a jsem moc ráda, že to mám za sebou. Trvalo mi to skoro celé tři hodiny. Měla jsem v tom pěkný nepořádek. Vše je nyní pěkně přerovnané a já se v tom perfektně orientuji.

K čemu korálky potřebuji?

Tak to jsem Vám asi ještě neřekla. Já korálky navlékám a vyrábím z nich různé drobnosti. Je to můj velký koníček už od dětství. Této činnosti jsem se začala věnovat na základní škole. Tam jsem chodila na jeden mimoškolní kroužek, kde jsme vyráběli různé šperky. Od té doby skoro každý den nějaké drobnosti vyrábím. Zkoušela jsem i jiné materiály, ale nejvíce se mi osvědčily korálky. S těmi se mi opravdu bezvadně pracuje.

Kde korálky nakupuji?

Mám doma korálky všech možných velikostí, barev a tvarů. Většinu z nich jsem si zakoupila na internetu. Tam je totiž opravdu neskutečně široký výběr. Nakupuji je tak zhruba jednou za měsíc. Pokaždé se snažím vybrat nějaké nové druhy. Nejraději mám dřevěné druhy, protože se mi s nimi nejlépe pracuje. V oblibě moc nemám skleněné korálky. Ani nevím proč, ale moc se mi nelíbí jejich design.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name