Filmová série Mission: Impossible – Tom Cruise

Tom Cruise v hlavní roli špionážního thrilleru uvedeného do kin v roce 1996. Film byl zčásti natáčený v Praze.

Tom Cruise – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

Tom Cruise – Hollywoodské hvězdy, které se hlásí ke scientologii

První film z filmové ságy Mission: Impossible vznikl na motivy populárního stejnojmenného televizního seriálu, který se v České republice vysílal pod názvem Nulová šance.

SCIENTOLOGIE TOM CRUISE

SCIENTOLOGIE TOM CRUISE

Ve Spojených státech se film, v němž Tom Cruise nejen ztvárnil ústředního hrdinu, ale také jej produkoval, stal diváckým superhitem, jako mnoha z dalších filmů tohoto předního amerického herce. Při akci na americké ambasádě v Praze dojde k masakru elitní špionážní jednotky CIA. Šéf elitní špionážní jednotky chce odhalit zrádce ve vlastních řadách a podezírá mimořádně schopného agenta Ethana Hunta. Nespravedlivě podezíraný mladík se proto pouští do pátrání na vlastí pěst a na každém kroku mu při tom hrozí smrtelné nebezpečí.

Tom Cruise natočil slouhou řadu divácky úspěšných filmů

Tom Cruise natočil slouhou řadu divácky úspěšných filmů

Odhalená pravda je šokující pro všechny. Při zpětném pohledu se však na Mission: Impossible vyjímá i zajímavá odpověď na tehdejší inspiraci špionážního filmu u chytrých thrillerů. Režii pro film dělal režisér J. J. Abrams.

 

Tom Cruise je americký filmový herec, který natočil slouhou řadu divácky úspěšných filmů. Jeho filmy jsou často v programu všech českých televizních stanic. Hereckou kariéru ale odstartoval rolí ve filmu Top Gun, následovaly role ve filmech Barva peněz, Koktejl, Rain Man, Narozen 4. července, Navždy a daleko či Firma.  Toma Cruise bude znát asi i vaše babička, počet filmů ve kterých hrál je velmi dlouhý a filmy s Tomem patří mezi velmi oblíbené. Filmová série Mission impossible která má několik dílů je často v televizi a patří mezi poutavé a akční filmy, které jsou dnes v oblibě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name