Lynsey Bartilson americká Hollywoodské herečka, která se hlásí ke scientologii

Lynsey Marie Bartilson (narozená 1. července 1983) je americká herečka, tanečnice a zpěvačka. Nejpravděpodobněji jí budete znát díky ztvárňování postavy Lily Finnerty v televizním seriálu vysílaném na americké televizi Fox / WB sitcom Zázemí pro život a jako sestru Matthewa Bartilsona, který se narodil v roce 1984 .

Lynsey Bartilson americká Hollywoodské herečka

Lynsey Bartilson americká Hollywoodské herečka je členem Scientologické církve

Bartilsonová se objevila jako Lily Finnerty v seriálu Zázemí pro život a dala svůj hlast ke ztvárnění jedno postavy v pořadu Úterý X v show Nickelodeon The X’s. Debutovala v deváté sezóně sitkomu vysílaném televizní stanicí F

Lynsey Bartilson americká Hollywoodské herečka, které se hlásí ke scientologii

Lynsey Bartilson americká Hollywoodské herečka, které se hlásí ke scientologii

ox, Ženatý se závazky. Mezi další televizní programy patří NCIS, paní Santa Clausová, NYPD modrá, 7. nebe, výstava To ’70s, Malcolm ve středu, silná medicína, soudce Amy a strana pěti.

Bartilson nazpívala píseň “Na tyto Vánoce, Ti dám svou lásku” a “Rockin ‘ zazpívaném kolem vánočního stromu” pro školy! Vánoce.

Lynsey Bartilson americká Hollywoodské herečka, které se hlásí ke scientologii

Lynsey Bartilson americká Hollywoodské herečka, které se hlásí ke scientologii

Bartilson je od dětství členem Scientologické církve a působí v řadě organizací souvisejících s scientologií, jako je například organizace Youth for Human Rights International. V říjnu 2004 se stala hlasatelkou pro ceremonií při prvním ročníku Mezinárodního dne mládeže pro lidská práva v Los Angeles, kde byla na scéne s Leisou Goodmanem a dalšími významnými scientology.

 

Co je scientologie?

Scientologie je duchovní věda o řešení praktických problémů života. Proto je to něco co se dá použít a aplikovat na život každého jedince. Ti co utlačují ostatní a získávají nad ostatními výhody tím, že je vydírají nemohou vysát pomyšlení, že je tu někdo, kdo by je moci nad lidmi, kteří se jich bojí zbavil. Pokud by se lidé osvobodili od utlačovatelských osob, byly by utlačovatelé zbavení moci, to je pro ně šílená představa. Proto očerňují toho, kdo by je mohl moci nad lidmi zbavit. Očerňují Scientology, kteří nabízí jako jeden z mnoha kurzů které dodávají kurz o tom jak se zbavit útlaku.

Poznejte i vy co se skrývá za slovem Scientologie a kupte si některou z knih od L. Ron Hubbarda.

Scientologie Základy myšlení - jedna z úvodních knih o Scientologii

Scientologie Základy myšlení – jedna z úvodních knih o Scientologii

Tato kniha vám ukáže pozoruhodnou cestu, na které mistrovsky zvládnete nástroje života a získáte ten nejdůležitější objev, jaký kdy učiníte- znalost vás samých.

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name