potřebuji pánské hodinky

Opravdu už jsem velice rozladěn a naštván na všechny zloděje co jen po naší malé zemi chodí. Je to týden co jsem byl v bazénu a zatím co jsem plaval, tak mi někdo vykradl skříňku a ukradl mi peněženku a moje senzační nové pánské hodinky Festina. To mě opravdu velice naštvalo, protože jsem ty hodinky dostal od manželky k výročí naší svatby a tak ty hodinky Festina byly více než cokoli jiného, srdeční záležitost. Policie pochopitelně jako vždy nic neřešila a vůbec je ani nezajímalo co to vlastně bylo za pánské hodinky a kolik stály. Dal jsem i inzerát do novin s odměnou pro toho, kdo moje hodinky najde nebo mi je vrátí, ale světe div se, nikdo mi hodinky nepřinesl zpět. Když si vzpomenu, jak na ztrátu reagovala manželka, tak je mi teskno. Hodinky byly tedy nenávratně pryč.

Pánské hodinky mám nové

Nedá se svítit a musím si chtě nechtě pánské hodinky nové vybrat a zakoupit. Pochopitelně jsem musel na nákup nových hodinek vzít i svou manželku. Zavítal jsme tedy s mojí ženou do jednoho zlatnictví, kde mají i hodinky a dokonce i hodinky Festina. Třeba se nám podaří i koupit naprosto totožné hodinky, jako mi byly odcizeny. V obchodě jsem opravdu stejné pánské hodinky nalezl, ale po zjištění jejich ceny mi bylo jasné, že si je dovolit nemůžu a začal jsem obdivovat svou ženu za to, že do mě na výročí tak moc investovala. Až jsme se trošku zastyděl za to, že jsem jí koupil zhruba o půlku levnější dárek než mi koupila ona.

Pánské hodinky Casio

Dlouho jsem si nemohl vybrat ty pravé nové pánské hodinky. Až potom se mi zalíbily jedny hodinky Casio a i jejich cena byla velice přívětivá. I mojí manželce se líbily a tak nebylo co řešit. Hodinky si tedy zakupuji a nadšen odcházím domů. Raději si ale hodinky Casio zanechám doma až zas někdy pujdu plavat.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name