Jaké jsou vaše zkušenosti s kočárky Joolz?

Ráda bych znala Váš názor na kočárky Joolz. Já bych produkty od tohoto výrobce velice ráda zařadila do naší stálé nabídky. Provozuji internetový obchod a neustále se snažím nabídku rozšiřovat. V poslední době jsem si všimla, že konkurenční obchody tuto značku také zařadily do své nabídky. Já chci udržet krok s konkurencí a tak chci také kočárky Joolz prodávat. Nemám s nimi vůbec žádné zkušenosti. Co si o nich myslíte vy?

Jak se mi kočárky Joolz líbí?

Já musím říct, že mě se kočárky Joolz líbí opravdu hodně. Už jsem si je i prohlédla a vyzkoušela a zdají se mi, že jsou opravdu hodně kvalitní. Určitě jsou perfektně stabilní a na jejich výrobu byly použity pouze kvalitní a dětem nezávadné materiály. Já jsem zatím nadšená a tak bych ráda slyšela názor někoho, kdo už má kočárek Joolz doma.

Kdy bych měla začít kočárky Joolz prodávat?

Ještě jsem se na přesném termínu nedohodla s dodavatelem. Pořád ještě ladíme různé detaily a tak to asi ještě nějakou chvilku potrvá. Sama nemám tušení, kdy bych mohla kočárky Joolz prodávat. Rozhodnutí nezávisí jen na mě. Internetový obchod provozuji ještě s jednou kamarádkou a tak se musíme nějak společně domluvit. Doufám, že se domluvíme rychle, abychom se mohly pustit do práce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name