Čekají mě hned dvě velice důležité firemní akce

Už začínám být celkem dost nervózní, protože mě čekají hned dvě velice důležité firemní akce. Jeden večírek se bude konat příští víkend a ten další za měsíc. Jsem nervózní především z toho, že ještě nevím, co si vezmu na sebe. Jsme si velice dobře vědoma toho, jak moc důležité tyto večírky jsou a tak si nechci udělat ostudu. Nemůžu na firemní akce přijít v kalhotách. To by vážně nešlo. Musím si koupit nějaké reprezentativní šaty.

Na firemní akce chci jít hezky oblečená

Koukala jsem se do své šatní skříně a opravdu zde nemám nic, co bych si mohla na tyto firemní akce obléct. Budu se tedy muset vydat na nákupy. Snad se mi podaří nějaké hezké šaty sehnat. Potřebuji něco reprezentativního. Žádný velký výstřih a krátká sukně. Doufám, že v obchodním domě najdu slušné šaty za dobrou cenu. Nyní mě čekají dvě firemní akce, ale v budoucnu jich bude určitě víc a tak si musím doplnit šatník o nějaké šaty a kostýmky. Nyní je totiž dost unosím a tak se jejich nákup vyplatí.

Co nosíte na firemní akce vy?

Jestliže také chodíte na firemní akce, tak mi sem klidně napište, jak se oblékáte. Máte nějaké šaty či kostým? Ráda se Vámi Inspiruji. Já se v těchto věcech až tak moc nevyznám a tak budu ráda za jakoukoliv radu či doporučení.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name