Chci jedině zlaté snubní prsteny

Budu se vdávat a už pomalu začínám vše zařizovat. Jako první, co bych chtěla mít vyřešené jsou snubní prsteny. Už jsem se byla s přítelem podívat v několika obchodech. Chtěla jsem načerpat nějakou inspiraci a zatím jsem tedy docela dost zklamaná. Ve všech těchto obchodech nám nabízeli snubní prsteny z bílého zlata. Jenže takové já prostě nechci. Já chci klasické zlato.

Seženeme snubní prsteny ze zlata?

Nikdy by mě nenapadlo, že bude tak velký problém sehnat zlaté snubní prsteny. Když jsme se ptali jednotlivých prodejců, tak ti nám řekli, že bílé zlato je mnohem žádanější. Já jsem asi ze staré školy, protože mě se bílé zlato moc nelíbí. Vzhledem mi připomíná stříbro a tak asi proto se mi tak moc nelíbí. Já chci zlaté snubní prsteny a tak doufám, že nějaké seženeme.

Necháme si snubní prsteny vyrobit přímo na míru

Když bychom nesehnali takové snubní prsteny, které by se nám líbili, tak si je necháme vyrobit přímo na míru. Mám doma nějaké zlaté náušnice a řetízky a tak bychom je nechali roztavit a použily by se na výrobu prstenů. Ještě se zajedeme podívat do několika obchodů a uvidíme, jak pochodíme. Třeba se nám někde snubní prsteny zalíbí a my si je tam zakoupíme. Držte nám tedy palce, aby se nám to podařilo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name