Kamarád mi půjčil své tenisové rakety

Nedávno jsem si šel zahrát tenis a poprosil jsem svého kamaráda, jestli by mi nepůjčil jeho tenisové rakety. Chtěl jsem si nějaké koupit a ty jeho se mi moc líbí. Kamarád mi je beze všeho zapůjčil a já jsem měl tak možnost je pořádně vyzkoušet. Ani nevíte, jak jsem byl rád, že jsem měl tuto možnost. Tyto tenisové rakety byly celkem dost drahé a tak jsem byl nadšený.

Koupím si také takové tenisové rakety

Po této zkušenosti jsem se rozhodl, že si pořídím úplně stejné tenisové rakety. Chci dvě a to proto, abych měl jednu do zálohy. Kdyby se mi jedna třeba nějak rozbila, tak abych mohl šáhnout po druhé. Musím se ještě svého kamaráda zeptat, kde přesně je kupoval. Rád by si totiž pořídil úplně ty stejné, protože se mi moc líbí. Doufám, že tyto stejné tenisové rakety ještě seženu. Nejsou až tak finančně nákladné, což mě samozřejmě velice těší.

Už se na nové tenisové rakety moc těším

Ani nemáte tušení, jak moc se na nové tenisové rakety těším. Zatím hraji s takovými starými a ty mi už vůbec nevyhovují. Kupoval jsem si je ještě v době, kdy jsem chodil na střední školu a to už je hodně let zpátky. Už se nemůžu dočkat toho až je vyměním za ty novější a kvalitnější. Snad s nimi budu spokojený.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name