Trička s potiskem jako dárek

Letošní Vánoce jsem chtěla být originální a všem členům rodiny jsem nechala udělat trička s potiskem. Každému jsem na tričko vymyslela vtipný text a přiložila k němu legrační obrázek. Myslí si, že nikdo taková trička s potiskem nikdy nedostal a tak jsem byla ráda, že tento dárek udělal celé mé rodině radost. Tedy alespoň mi tvrdili, že se jim trička s potiskem líbí.

Nejen maturitní trička

Trvalo mi celkem dlouho, než jsem vymyslela, že dám rodině trička s potiskem. Prvně jsem jim chtěla dát nějaký společný adrenalinový zážitek, ale bohužel bych se nevešla do rozpočtu a tak mi kamarádka poradila trička s potiskem. Prý je nechala dělat sourozencům k narozeninám a sklidila s nimi velký úspěch. Dala mi tedy internetovou stránku na b a já jí byla moc vděčná, protože tenhle dárek bych nikdy nevymyslela.

Kvalitní trička s potiskem nejen pro maturanty

Podívala jsem se tedy na internetové stránky, které mi doporučila kamarádka. Vyhledala jsem si zde, jaká trička s potiskem vyrábějí. Vše jsem si objednala a za pár dní dorazily domů. Byly opravdu senzační. Tato trička s potiskem mě vyšli na pár kaček a myslím si, že je to vskutku originální dárek nejenom na Vánoce. Trička s potiskem můžete darovat k narozeninám, ke jmeninám, jako svatební dar, nebo jen tak někomu pro radost. I já sama jsem si nechala jedno pro sebe udělat. Teď má trička s potiskem celá naše rodina.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name