Nacházejí se ve vašem městě stavební firmy?

Docela by mě zajímalo, jestli se ve vašem bydlišti nacházejí stavební firmy. Já totiž hledám práci a moc rád bych se v nějaké takové společnosti uchytil. V našem okrese se žádná taková společnost nenachází. Jsou tu jen drobní živnostníci, kteří nové zaměstnance nenabírají. Ti jsou rádi, že se sami vůbec uživí. Já bych chtěl najít nějaké stabilní zaměstnaní, tak mi můžete klidně nějaké stavební firmy doporučit.

Určitě chci kontaktovat velké stavební firmy

Jsem přesvědčen o tom, že velké stavební firmy mi nabídnou větší jistoty. Určitě tedy neplánuji nastoupit k nějakému malému soukromníkovi. Měl bych totiž strach z toho, že nebude dost práce a tím pádem i dost peněz. Za novou prací jsem ochotný se i přestěhovat. Jsem svobodný a nemám vůbec žádné závazky. Klidně mi tedy doporučte stavební firmy ze všech možných krajů.

Doufám, že i já sám nějaké solidní stavební firmy najdu

Ještě jsem neměl čas vše řešit, ale až ten čas bude, tak se do všeho vrhnu naplno. Věřím, že se mi podaří nějaké stabilní stavební firmy najít. Nejprve zkusím zapátrat v okolních městech. Třeba bych se pak nemusel stěhovat ani někam daleko. Jsem velice zvědavý na to, kde novou práci seženu. Doufám také v to, že to bude brzy.

 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name